close
تبلیغات در اینترنت
مشاوره امور نفقه با وکیل در مشهد

تبلیغات

ما را دنبال کنید

جستجوگر

آمارگیر

 • :: آمار مطالب
 • کل مطالب : 182
 • کل نظرات : 35
 • :: آمار کاربران
 • افراد آنلاين : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • :: آمار بازديد
 • بازديد امروز : 91
 • بازديد ديروز : 468
 • بازديد کننده امروز : 30
 • بازديد کننده ديروز : 105
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل ديروز: 35
 • بازديد هفته : 91
 • بازديد ماه : 11,053
 • بازديد سال : 50,354
 • بازديد کلي : 546,298
 • :: اطلاعات شما
 • آي پي : 107.22.48.243
 • مرورگر :
 • سيستم عامل :

کدهای اختصاصی

خوش امدیدجهت ارتباط با وکیل در مشهد:
 " 0915-694-8002 "


         آیا نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟
                             آیا در جستجوی وکیل برای دفاع از حقوق خود میباشید؟مشاوره فوری

    سیاست حفظ اسرار
          احساس امنیت در انجام امور وکالتی
                       احقاق حق و برقراری عدالت و نظم عمومی
                                                  اجرای عدالت                  

http://rozup.ir/view/2417843/OK.gif

نفقه حق زنان است

در موارد مختلفی مسئله نفقه بر عهده مرد قرار میگیرد از جمله: خویشاوندی و بردگی و زوجیت. که با توجه به نیاز جامعه اکنون بحث اصلی ما در  رابطه با مسئله زوجیت و نفقه زن میباشد.

نفقه زن در قانون بر عهده مرد قرارگرفته است،هرچند زن تمکن مالی داشته باشد و بتواند از عهده مخارج خویش برآید.

 

 

جهت مشاوره آنلاین طرح سوال و دریافت سوال در ایمیل خود کلیک کنید


ادامه مطلب

http://rozup.ir/view/2417843/OK.gif

نفقه کودکان حقی بر گردن والدین

موضوع نفقه کودکان مسئله ایست که در قانون نیز به آن اشاره شده است.بر اساس ماده 1168 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران،حضانت و نگهداری از فرزندان حق و تکلیف والدین محسوب میشود و چون در شرایط عادی پدر سرپرستی خانواده را به عهده دارد،وظیفه تامین مخارج نگهداری و هزینه های زندگی فرزند از وظایف وی محسوب میشود.ولیکن در حالت کلی تامین این هزینه ها بر عهده والدین کودک است که پدرو مادر وی محسوب میشوندو سرپرستی از او را به عهده گرفته اند.چرا که این حفظ و نگهداری بر عهده آنان بوده و باید نفقه کودک را پرداخت کنند.

 

همچنین در صورتی که خانواده ای از داشتن پدر محروم باشد یا پدر (سرپرست خانواده) از پرداخت این هزینه ها عاجز باشد این حق از بین نرفته و طبق ماده ۱۹۹۹ قانون مدنی: «پرداخت و تامین نفقه اولاد به عهده پدر بوده و در صورتی که پدر فوت کرده باشد یا قادر به پرداخت نفقه فرزندان نباشد، پرداخت نفقه به عهده پدربزرگ خواهد بود و در صورتی که جد پدری هم زنده نباشد یا نتواند نفقه بپردازد، تامین هزینه ها به عهده مادر خواهد بود و در صورتی که مادر هم نباشد یا خودش مشکلات معیشتی داشته باشد به عهده اجداد پدری و اجداد مادر یعنی مادربزرگ پدری یا مادربزرگ مادری خواهد بود». بنابراین نفقه فرزندان به ترتیب ابتدا به عهده پدر، سپس پدر بزرگ پدری، بعد از آن مادر سپس مادربزرگ پدری و در نهایت مادربزرگ و پدربزرگ مادری است.

جهت مشاوره آنلاین طرح سوال و دریافت سوال در ایمیل خود کلیک کنید


ادامه مطلب

http://rozup.ir/view/2417843/OK.gif

«مشاوره تلفنی و حضوری و آنلاین در امور نفقه و مجازات ترک انفاق با وکیل در مشهد»
                                                                                   
                                                                                                       (توجه)                                                                        (توجه)

اگر بدنبال وکیلی مجرب در امور حقوقی نفقه در مشهد جهت طرح شکایت و یا دفاع از خود میگردید،لطفا ابتدا مطلب حیاتی ذیل را با دقت مطالعه نمائید:
به جهت اینکه عدم پرداخت نفقه توسط زوج،هم دارای ضمانت اجرای حقوقی و هم کیفری(حبس)میباشد،و همچنین اینکه راه برای ترک انفاق نیز در برخی موارد باز گذاشته شده است،لذا پیشنهاد میشود جهت هرگونه اقدام در این خصوص از قبیل شکایت و یا دفاع در اینگونه پروندهها،با وکیل خود مشورت نمائید و بدون داشتن وکیل به دادگاه مراجعه نکنید.خصوصا زمانی که طرف دعوای شما،تفویض وکالت نموده و کلیه ی مراحل را تا حصول نتیجه به وکیل واگذار نموده است.

جهت هر گونه ارتباط و یا اخذ مشاوره حقوقی بصورت تلفنی و یا حضوری با وکیل در امور مربوط به نفقه زوجه و یا نفقه اولاد و اقارب نسبی و ترک انفاق توسط زوج(شوهر) و کلیه امور حقوقی مربوط به دعاوی خانواده در مشهد مقدس
با شماره :

" 0915-694-8002 "


تماس حاصل نمائید.جهت بررسی دقیق و موشکافانه عکس مدارک و محتویات ارسالی شما به ایمیل ما،و تطبیق این اوراق با قوانین موضوعه ایران و شرع مقدس وعرف و عادت و اخذ مشاوره آنلاین در این زمینه به سامانه زیر مراجعه نمائید:

سامانه مشاوره نیمه حضوریهمچنین شما میتوانید سوال خود را از طریق

 سامانه پرسش و پاسخ
 
و پر کردن فرم مربوطه برای ما ارسال و پاسخ خود را
در اسرع وقت در همین سایت و همچنین در صورت تمایل
در ایمیل خود مشاهده نمائید.


(مراجعه حضوری فقط با تعیین وقت قبلی)

(رفتن به صفحه اصلی)«هوالوکیل»

 

جهت مشاوره آنلاین طرح سوال و دریافت سوال در ایمیل خود کلیک کنید

درباره ما

اخذ مشاوره حقوقی حضوری،تلفنی با وکیل در مشهد
«اخذ مشاوره حقوقی رایگان در کلیه امور ذیل با وکیل در مشهد:» *کلیه امور حقوقی با وکیل در مشهد *کلیه امور کیفری با وکیل در مشهد *چک و سفته و برات با وکیل در مشهد و امور مربوطه نظیر: توقیف اموال در مشهد،جلب در مشهد،واخواست توسط وکیل در مشهد و... *کلیه امور مربوط به ثبت انواع شرکت ها با وکیل در مشهد *تنظیم اساس نامه شرکت با وکیل در مشهد و... *اختلافات مربوط به کمیسیون های تخصصی شهرداری با وکیل در مشهد و استانداری توسط وکیل در مشهد و... *کمیسون ماده100،ماده99،ماده 12 و... *انعقاد و ثبت قرارداد توسط با بهترین وکیل در مشهد با اشخاص حقیقی و حقوقی *امور مربوط به املاک و شهرداری با بهترین وکیل در مشهد(بصورت تخصصی) * نفقه با وکیل خوب در مشهد و تمکین با وکیل خوب در مشهد و امور مربوط به جهیزیه و توقیف اموال با وکیل در مشهد *امور خانواده با وکیل در مشهد و مشاوره تخصصی در این امور *جبران خسارت و ممنوع الخروج از کشور *قیمومت با وکیل خوب در مشهد،حضانت فرزند با وکیل در مشهد،سرپرستی با وکیل در مشهد،ثبت احوال با وکیل خوب در مشهد *تهدید با وکیل در مشهد، ادم ربایی و توهین و فحاشی با وکیل در مشهد *کلاهبرداری با وکیل خوب در مشهد،جرایم اینترنتی و سایبری با وکیل در مشهد *روابط استیجاری بین موجر و مستاجر با وکیل در مشهد *دعاوی خلع ید و رفع تصرف عدوانی با وکیل در مشهد *سرقت،لواط،شرب خبر،قلب سکه با وکیل در مشهد *قتل عمد و غیر عمد و خطایی با وکیل در مشهد *اداره ثبت اسناد و املاک با وکیل خوب در مشهد *دیه توسط بهترین وکیل در مشهد *صلح با وکیل در مشهد *وکیل در مشهد و اخذ مشاوره حقوقی رایگان تلفنی *وکیل تمامی پرونده های حقوقی *وکیل پرونده های دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور *وکیل دادگاه های عمومی و تجدید نظر و دیوان عدالت اداری *وکیل دعاوی مالی و اداری در مشهد *وکیل شرکت ها در مشهد   «««مدیریت سایت»»»

نظرسنجی

به نظر شما علت ایجاد مشکلات در چیست؟