close
تبلیغات در اینترنت
برداشتن پرده بکارت و مشاوره با وکیل در مشهد
-
خوش امدید


جهت ارتباط با وکیل در مشهد:
 " 0915-694-8002 "


         آیا نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟
                             آیا در جستجوی وکیل برای دفاع از حقوق خود میباشید؟



مشاوره فوری

    سیاست حفظ اسرار
          احساس امنیت در انجام امور وکالتی
                       احقاق حق و برقراری عدالت و نظم عمومی
                                                  اجرای عدالت                  

"برداشتن پرده بکارت و مشاوره با وکیل در مشهد"

جهت ارتباط و تماس با وکیل در پرونده های ازاله بکارت از طریق رابطه نامشروع و تجاوز و همچنین جهت اخذ نوبت جهت مشاوره حضوری با شماره:


"0915-694-8002"


تماس حاصل نمایید.

 

آدرس:

(مراجعه حضوری فقط با تعیین وقت قبلی)

(  مشهد،چهارطبقه،مدرس8،ساختمان 121،طبقه دوم )

 

همچنین شما میتوانید از طریق سامانه زیر جهت بررسی موشکافانه و دقیق عکس مدارک و محتویات ارسالی شما به ایمیل ما،و تطبیق این اوراق با قوانین موضوعه ایران و اخذ مشاوره آنلاین در این زمینه اقدام نمایید:


سامانه مشاوره نیمه حضوری

 

ديه پاره شدن پرده بكارت بطور غير عمد چقدر میباشد؟

 

نظريه اداره حقوقي:

 

مستفاده از ماده ۱۵۰ قانون ديات آنست كه ديه پاره كردن عمدي پرده بكارت مهرالمثل است (ديه كامل زن مذكور در آن ماده بابت پاره كردن مثانه است) و چون از جهت ميزان ديه فرقي بين عمد و غير عمد نيست لذا بطور كلي ديه از بين رفتن پرده بكارت چه عمدا چه من غير عمد همان مهرالمثل مي باشد.

    از بين بردن پرده بكارت دختر با انگشت يا چيز ديگر در صورتيكه موجب پاره شدن مثانه و عدم امكان ضبط ادرار باشد مشمولي ماده ۱۵۰ قانون ديات است و علاوه بر ديه كامل زن، مهرالمثل نيز دارد. اما اگر منتهي به پاره شدن مثانه نباشد بنا بر مستفاد از ملاك همان ماده فقط مهرالمثل به آن تعلق مي گيرد و در هر دو صورت چنانچه اين عمل بوسيله اجنبي و غير مجاز انجام شده باشد طبق ماده ۲۰۸ مكرر قانون مجازات عمومي مرتكب تعزير خواهد شد.

 

ارش ازاله بكارت

 

هرگاه كسى غير از زوج، بكارت زنى را از بين ببرد، ضامن است و مقدار أرش ازاله بكارت، مهرالمثل باكره است.

 

اگر بعد از عقد معلوم شود زن باكره نيست، مرد نمى تواند عقد نكاح را فسخ كند مگر اين كه از اول شرط بكارت كرده باشد.

 

اگر مرد با اين شرط با زن ازدواج كند كه او باكره باشد، ولى زن باكره نباشد، مرد مى تواند عقد را فسخ كند يا اين كه مقدار تفاوت مهر زن باكره و غير باكره را از او بگيرد. همچنين است اگر زن بكارت نداشته و پرده بكارت را ترميم كرده باشد.

حكم ازدواج بعد از تغيير جنسيت

 

هريك از زوجين اگر تغيير جنسيت دهند، اگر غير مقارن باشد، از هنگام تغيير جنسيت، عقد باطل مى شود.

 

اگر تغيير جنسيت زوجين مقارن باشد، بعيد نيست بقاى زوجيّت اگر چه احكام تغيير مى كند. پس بر مرد فعلى نفقه دادن واجب مى شود و بر زن فعلى اطاعت كردن واجب است، اگر چه احتياط واجب در تجديد عقد نكاح است.

حكم مهر بعد از تغيير جنسيت

 

هركدام از زوجين، اگر تغيير جنسيت بدهند، ازدواج آنها باطل مى شود و در صورت آميزش قبل از تغيير جنسيت، تمام مهر بايد پرداخت شود و در صورت عدم آميزش نيز على الاقوى تمام مهر را بايد بدهد و احتياط آن است كه مصالحه كنند.

 

(صفحه اصلی)

 

هوالوکیل






درباره : اطلاعات حقوقی , موضوعات کیفری : , حقوق جزا و جرم شناسی , کمیسیون های اختصاصی , حقوق پزشکی ,
بازدید : 218
[ 27 / 08 / 1395 ] [ 7:28 ] [ نویسنده : سهراب قربانی ] | نظرات ()
مطالب متفرقه
نظر بدهید
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی



امتیاز دهید:
به این سایت