loading...
اخذ مشاوره حقوقی حضوری،تلفنی با وکیل در مشهد
خوش امدید


جهت ارتباط با وکیل در مشهد:
 " 0915-694-8002 "


         آیا نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟
                             آیا در جستجوی وکیل برای دفاع از حقوق خود میباشید؟مشاوره فوری

    سیاست حفظ اسرار
          احساس امنیت در انجام امور وکالتی
                       احقاق حق و برقراری عدالت و نظم عمومی
                                                  اجرای عدالت                  

مشهد وکیل بازدید : 2053 1395/08/27 نظرات (0)

"برداشتن پرده بکارت و مشاوره با وکیل در مشهد"

جهت ارتباط و تماس با وکیل در پرونده های ازاله بکارت از طریق رابطه نامشروع و تجاوز و همچنین جهت اخذ نوبت جهت مشاوره حضوری با شماره:


"0915-694-8002"


تماس حاصل نمایید.

 


(مراجعه حضوری فقط با تعیین وقت قبلی)


همچنین شما میتوانید از طریق سامانه زیر جهت بررسی موشکافانه و دقیق عکس مدارک و محتویات ارسالی شما به ایمیل ما،و تطبیق این اوراق با قوانین موضوعه ایران و اخذ مشاوره آنلاین در این زمینه اقدام نمایید:


سامانه مشاوره نیمه حضوری

 

ديه پاره شدن پرده بكارت بطور غير عمد چقدر میباشد؟

 

نظريه اداره حقوقي:

 

مستفاده از ماده ۱۵۰ قانون ديات آنست كه ديه پاره كردن عمدي پرده بكارت مهرالمثل است (ديه كامل زن مذكور در آن ماده بابت پاره كردن مثانه است) و چون از جهت ميزان ديه فرقي بين عمد و غير عمد نيست لذا بطور كلي ديه از بين رفتن پرده بكارت چه عمدا چه من غير عمد همان مهرالمثل مي باشد.

    از بين بردن پرده بكارت دختر با انگشت يا چيز ديگر در صورتيكه موجب پاره شدن مثانه و عدم امكان ضبط ادرار باشد مشمولي ماده ۱۵۰ قانون ديات است و علاوه بر ديه كامل زن، مهرالمثل نيز دارد. اما اگر منتهي به پاره شدن مثانه نباشد بنا بر مستفاد از ملاك همان ماده فقط مهرالمثل به آن تعلق مي گيرد و در هر دو صورت چنانچه اين عمل بوسيله اجنبي و غير مجاز انجام شده باشد طبق ماده ۲۰۸ مكرر قانون مجازات عمومي مرتكب تعزير خواهد شد.

 

ارش ازاله بكارت

 

هرگاه كسى غير از زوج، بكارت زنى را از بين ببرد، ضامن است و مقدار أرش ازاله بكارت، مهرالمثل باكره است.

 

اگر بعد از عقد معلوم شود زن باكره نيست، مرد نمى تواند عقد نكاح را فسخ كند مگر اين كه از اول شرط بكارت كرده باشد.

 

اگر مرد با اين شرط با زن ازدواج كند كه او باكره باشد، ولى زن باكره نباشد، مرد مى تواند عقد را فسخ كند يا اين كه مقدار تفاوت مهر زن باكره و غير باكره را از او بگيرد. همچنين است اگر زن بكارت نداشته و پرده بكارت را ترميم كرده باشد.

حكم ازدواج بعد از تغيير جنسيت

 

هريك از زوجين اگر تغيير جنسيت دهند، اگر غير مقارن باشد، از هنگام تغيير جنسيت، عقد باطل مى شود.

 

اگر تغيير جنسيت زوجين مقارن باشد، بعيد نيست بقاى زوجيّت اگر چه احكام تغيير مى كند. پس بر مرد فعلى نفقه دادن واجب مى شود و بر زن فعلى اطاعت كردن واجب است، اگر چه احتياط واجب در تجديد عقد نكاح است.

حكم مهر بعد از تغيير جنسيت

 

هركدام از زوجين، اگر تغيير جنسيت بدهند، ازدواج آنها باطل مى شود و در صورت آميزش قبل از تغيير جنسيت، تمام مهر بايد پرداخت شود و در صورت عدم آميزش نيز على الاقوى تمام مهر را بايد بدهد و احتياط آن است كه مصالحه كنند.

 

(صفحه اصلی)

 

هوالوکیلارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
«اخذ مشاوره حقوقی رایگان در کلیه امور ذیل با وکیل در مشهد:» *کلیه امور حقوقی با وکیل در مشهد *کلیه امور کیفری با وکیل در مشهد *چک و سفته و برات با وکیل در مشهد و امور مربوطه نظیر: توقیف اموال در مشهد،جلب در مشهد،واخواست توسط وکیل در مشهد و... *کلیه امور مربوط به ثبت انواع شرکت ها با وکیل در مشهد *تنظیم اساس نامه شرکت با وکیل در مشهد و... *اختلافات مربوط به کمیسیون های تخصصی شهرداری با وکیل در مشهد و استانداری توسط وکیل در مشهد و... *کمیسون ماده100،ماده99،ماده 12 و... *انعقاد و ثبت قرارداد توسط با بهترین وکیل در مشهد با اشخاص حقیقی و حقوقی *امور مربوط به املاک و شهرداری با بهترین وکیل در مشهد(بصورت تخصصی) * نفقه با وکیل خوب در مشهد و تمکین با وکیل خوب در مشهد و امور مربوط به جهیزیه و توقیف اموال با وکیل در مشهد *امور خانواده با وکیل در مشهد و مشاوره تخصصی در این امور *جبران خسارت و ممنوع الخروج از کشور *قیمومت با وکیل خوب در مشهد،حضانت فرزند با وکیل در مشهد،سرپرستی با وکیل در مشهد،ثبت احوال با وکیل خوب در مشهد *تهدید با وکیل در مشهد، ادم ربایی و توهین و فحاشی با وکیل در مشهد *کلاهبرداری با وکیل خوب در مشهد،جرایم اینترنتی و سایبری با وکیل در مشهد *روابط استیجاری بین موجر و مستاجر با وکیل در مشهد *دعاوی خلع ید و رفع تصرف عدوانی با وکیل در مشهد *سرقت،لواط،شرب خبر،قلب سکه با وکیل در مشهد *قتل عمد و غیر عمد و خطایی با وکیل در مشهد *اداره ثبت اسناد و املاک با وکیل خوب در مشهد *دیه توسط بهترین وکیل در مشهد *صلح با وکیل در مشهد *وکیل در مشهد و اخذ مشاوره حقوقی رایگان تلفنی *وکیل تمامی پرونده های حقوقی *وکیل پرونده های دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور *وکیل دادگاه های عمومی و تجدید نظر و دیوان عدالت اداری *وکیل دعاوی مالی و اداری در مشهد *وکیل شرکت ها در مشهد   «««مدیریت سایت»»»
اطلاعات کاربری
نظرسنجی
به نظر شما علت ایجاد مشکلات در چیست؟
آمار سایت
 • کل مطالب : 182
 • کل نظرات : 34
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 61
 • آی پی دیروز : 34
 • بازدید امروز : 314
 • باردید دیروز : 129
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 5
 • بازدید هفته : 944
 • بازدید ماه : 314
 • بازدید سال : 61,265
 • بازدید کلی : 1,059,193
 • کدهای اختصاصی