loading...
اخذ مشاوره حقوقی حضوری،تلفنی با وکیل در مشهد
خوش امدید


جهت ارتباط با وکیل در مشهد:
 " 0915-694-8002 "


         آیا نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟
                             آیا در جستجوی وکیل برای دفاع از حقوق خود میباشید؟مشاوره فوری

    سیاست حفظ اسرار
          احساس امنیت در انجام امور وکالتی
                       احقاق حق و برقراری عدالت و نظم عمومی
                                                  اجرای عدالت                  

مشهد وکیل بازدید : 3434 1393/07/08 نظرات (0)
در همایش «دفاع از حق؛ از جبهه تا محکمه» مطرح شد
آماده آسیب‌شناسی جامعه وکلا هستیم

رییس کانون وکلای دادگستری مرکز با تاکید بر اینکه استقلال وکلا به معنای قانون‌گریزی نیست، گفت: در هر شغلی ممکن است افرادی متخلف باشند. به همین دلیل آماده آسیب‌شناسی جامعه وکلا هستیم. علی نجفی ‌توانا در همایش «دفاع از حق؛ از جبهه تا محکمه» که به منظور تجلیل از وکلای ایثارگر در کانون وکلای دادگستری مرکز برگزار شد، با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: در تمام دنیا تجلیل از عزیزانی که در جبهه‌های جنگ با نثار جان و ودیعه گذاشتن سلامتشان از میهن خود دفاع کرده‌اند، در یک روز خاص انجام می‌شود که این کشورها با انجام چنین اقدامی، اقتدار و اراده خود را به رخ همگان می‌کشند.
وی با بیان اینکه امیدواریم ایثار و فداکاری و دفاع از نوامیس در مرزها، الگویی برای نسل جوان باشد، افزود: به طور قطع ما باید در رفتار و گفتار وکالتی خود، پیرو این ارزش‌های معنوی باشیم و در مراجعه به مراجع و محاکم، ارزش‌های والایی که ایثارگران برای ما بر جا گذاشته‌اند را با هیچ مساله‌ای تعویض نکنیم.

  عدالت و سلامت قضایی، متبلور از قانون است
رییس کانون وکلای دادگستری مرکز خطاب به وکلای ایثارگر در مراسم بیان کرد:‌ شما الگوی جوانانی هستید که ایثار را نه تنها در گذشته بلکه در رفتار حال شما می‌بینند. مسلماً شما به ما می‌آموزید که در دفاع از معنویت از قانون دفاع کنیم و تا حد امکان، فضای قانون‌گرایی را بسط دهیم.وی ادامه داد: پایمردی شما عزیزان در دفاع از استقلال کانون وکلای دادگستری مرکز زبانزد است که امیدواریم این پایمردی استمرار یابد. بنابراین با وجود شما باید سوءبرداشت‌ها را برطرف کنیم.نجفی توانا تاکید کرد: عدالت و سلامت قضایی و ارزش‌های معنوی متبلور از قانون است و شما وکلا وظیفه سنگینی در این زمینه بر عهده دارید.
 
 انطباق استقلال نهاد مدنی وکالت با ارزش‌های نظام
وی با بیان اینکه استقلال نهاد مدنی وکالت نه تنها هیچ تعارضی با قوانین موجود ندارد بلکه با ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی ایران نیز مطابقت دارد، اضافه کرد: ما رابطه تنگاتنگی با قوه قضاییه داریم و وقتی قوه قضاییه مقتدر باشد و کانون وکلای مرکز نیز استقلال داشته باشد، قطعا می‌توانیم محور عدالت را به تحرک واداریم.رییس کانون وکلای دادگستری مرکز عنوان کرد: استقلال به معنای قانون‌گریزی نیست بلکه استقلال بدین معنی است که کار وکلا را به وکلا واگذار کنیم و اجازه دهیم وکلای دادگستری بدون واهمه از موکل خود دفاع کنند.وی با تاکید بر اینکه ما ابزارهای نظارتی به اندازه کافی داشته‌ایم، خاطرنشان کرد: ما حتی برای تقویت این ابزارها عمل کرده‌ایم.
 
  وکلای متخلف معدودند
نجفی توانا با بیان اینکه ما تا به امروز هیچ هزینه‌ای را به نهادی تحمیل نکردیم، اظهار کرد: تاکنون توانسته‌ایم از کمک قوای سه گانه در بعد آموزش و ارایه توان علمی خود استفاده کنیم و به طور کلی در امر قضا با شفاف‌سازی همراه بوده‌ایم، اما متاسفانه با نوعی برداشت نادرست به ما اعلام کردند که وکلای دادگستری افرادی هستند که می‌خواهند خارج از ارزش‌های جامعه عمل کنند. در حالی که اینگونه نیست، چرا که بخش مهمی از وکلا از قضات هستند و ما غیر خودی در میان وکلا نداریم. ما آماده انجام آسیب‌شناسی در این زمینه هستیم.وی با اشاره به اینکه از مقامات عالی قضایی درخواست کرده‌ایم که در کمیته‌ای تخلف وکلا را بررسی کنند، گفت: وکلایی که تخلف می‌کنند، معدودند که اکثر آنها آموزش ندیده‌اند.رییس کانون وکلای دادگستری مرکز تاکید کرد: در هر شغلی ممکن است افرادی متخلف باشند که این موضوع طبیعی است. ما به دنبال این نیستیم که وکلا خارج از عرف و چارچوب قانونی عمل کنند. در حقیقت آماده آسیب‌شناسی وکلا هستیم.وی با بیان اینکه سیستم‌های نظارتی دستگاه قضایی در حد بسیار قوی بر ما وکلا اعمال می‌شود، عنوان کرد: باید اجازه ندهیم که تنها نهاد مدنی که نماینده ما در جامعه بین‌المللی وکلاست، اعتبار خود را از دست بدهد.
 
  آماده ارتقاء وضعیت هستیم
نجفی توانا با اشاره به وکلای ماده 187 و مرکز مشاوران قوه قضاییه اظهار کرد: باید بررسی شود که آیا کیفیت کار وکلای کانون دادگستری مرکز بهتر است یا وکلای ماده 187. درواقع ما آماده هر نوع توسعه و هر قانونی که در راستای ارتقا وضعیت‌مان باشد، هستیم.وی با تأکید بر اینکه وجود قاضی و وکیل مستقل در کشور لازم و ضروری است، خاطرنشان کرد: ما آماده دریافت هر گونه توصیه برای ارتقای وضع موجود هستیم.گفتنی است، در همایش «دفاع از حق؛ از جبهه تا محکمه» که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری؛ رییس دیوان عدالت اداری، بهمن کشاورز؛ رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران، تعدادی از نمایندگان مجلس و اعضای هیات مدیره، جانبازان و ایثارگران برگزار شد، از 8 نفر از وکلای ایثارگر تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic
«اخذ مشاوره حقوقی رایگان در کلیه امور ذیل با وکیل در مشهد:» *کلیه امور حقوقی با وکیل در مشهد *کلیه امور کیفری با وکیل در مشهد *چک و سفته و برات با وکیل در مشهد و امور مربوطه نظیر: توقیف اموال در مشهد،جلب در مشهد،واخواست توسط وکیل در مشهد و... *کلیه امور مربوط به ثبت انواع شرکت ها با وکیل در مشهد *تنظیم اساس نامه شرکت با وکیل در مشهد و... *اختلافات مربوط به کمیسیون های تخصصی شهرداری با وکیل در مشهد و استانداری توسط وکیل در مشهد و... *کمیسون ماده100،ماده99،ماده 12 و... *انعقاد و ثبت قرارداد توسط با بهترین وکیل در مشهد با اشخاص حقیقی و حقوقی *امور مربوط به املاک و شهرداری با بهترین وکیل در مشهد(بصورت تخصصی) * نفقه با وکیل خوب در مشهد و تمکین با وکیل خوب در مشهد و امور مربوط به جهیزیه و توقیف اموال با وکیل در مشهد *امور خانواده با وکیل در مشهد و مشاوره تخصصی در این امور *جبران خسارت و ممنوع الخروج از کشور *قیمومت با وکیل خوب در مشهد،حضانت فرزند با وکیل در مشهد،سرپرستی با وکیل در مشهد،ثبت احوال با وکیل خوب در مشهد *تهدید با وکیل در مشهد، ادم ربایی و توهین و فحاشی با وکیل در مشهد *کلاهبرداری با وکیل خوب در مشهد،جرایم اینترنتی و سایبری با وکیل در مشهد *روابط استیجاری بین موجر و مستاجر با وکیل در مشهد *دعاوی خلع ید و رفع تصرف عدوانی با وکیل در مشهد *سرقت،لواط،شرب خبر،قلب سکه با وکیل در مشهد *قتل عمد و غیر عمد و خطایی با وکیل در مشهد *اداره ثبت اسناد و املاک با وکیل خوب در مشهد *دیه توسط بهترین وکیل در مشهد *صلح با وکیل در مشهد *وکیل در مشهد و اخذ مشاوره حقوقی رایگان تلفنی *وکیل تمامی پرونده های حقوقی *وکیل پرونده های دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور *وکیل دادگاه های عمومی و تجدید نظر و دیوان عدالت اداری *وکیل دعاوی مالی و اداری در مشهد *وکیل شرکت ها در مشهد   «««مدیریت سایت»»»
اطلاعات کاربری
نظرسنجی
به نظر شما علت ایجاد مشکلات در چیست؟
آمار سایت
 • کل مطالب : 182
 • کل نظرات : 34
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 41
 • آی پی دیروز : 35
 • بازدید امروز : 305
 • باردید دیروز : 221
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,179
 • بازدید ماه : 2,144
 • بازدید سال : 63,095
 • بازدید کلی : 1,061,023
 • کدهای اختصاصی