close
تبلیغات در اینترنت
اخذ مشاوره حقوقی حضوری،تلفنی با وکیل در مشهد - مطالب ارسال شده توسط admin

تبلیغات

ما را دنبال کنید

جستجوگر

آمارگیر

 • :: آمار مطالب
 • کل مطالب : 182
 • کل نظرات : 35
 • :: آمار کاربران
 • افراد آنلاين : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • :: آمار بازديد
 • بازديد امروز : 115
 • بازديد ديروز : 468
 • بازديد کننده امروز : 30
 • بازديد کننده ديروز : 105
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل ديروز: 35
 • بازديد هفته : 115
 • بازديد ماه : 11,077
 • بازديد سال : 50,378
 • بازديد کلي : 546,322
 • :: اطلاعات شما
 • آي پي : 107.22.48.243
 • مرورگر :
 • سيستم عامل :

کدهای اختصاصی

خوش امدید



جهت ارتباط با وکیل در مشهد:
 " 0915-694-8002 "


         آیا نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟
                             آیا در جستجوی وکیل برای دفاع از حقوق خود میباشید؟



مشاوره فوری

    سیاست حفظ اسرار
          احساس امنیت در انجام امور وکالتی
                       احقاق حق و برقراری عدالت و نظم عمومی
                                                  اجرای عدالت                  

http://rozup.ir/view/2417843/OK.gif

«سایت جامع هوالوکیل»

جهت برقراری هر گونه ارتباط حضوری و غیر حضوری و دادن وکالت و یا

اخذ مشاوره حقوقی رایگان تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری

درمشهد مقدس،یا تهران با شماره:

" 0915-694-8002 "

تماس حاصل نمائید.

جهت بررسی دقیق و موشکافانه عکس مدارک و محتویات ارسالی شما به ایمیل ما،و تطبیق این اوراق با قوانین موضوعه ایران و شرع مقدس وعرف و عادت و اخذ مشاوره آنلاین در این زمینه به سامانه زیر مراجعه نمائید:

سامانه مشاوره نیمه حضوری

جهت مشاوره آنلاین طرح سوال و دریافت سوال در ایمیل خود کلیک کنید


ادامه مطلب

http://rozup.ir/view/2417843/OK.gif

شرایط حق طلاق به زن

حق طلاق زن چه شرایطی دارد با توجه به اینکه هر عقدی در جاهایی می تواند فسخ شود مثل تمام عقود که به جای اقاله در نکاح ایقاع نیز نامگذاری گشته است. چطور میسر می شود که نه قانون و نه شرع حق طلاق برای زن قائل نیست ؟؟؟

به راحتی می توان به جواب رسید که امروزه در قباله های ازدواج مشروط می شود که در حصول شرایط مرد آن حق را به زن خویش میدهد. ولی این امر منحصرا حق طلاق را به زن نمیدهد و زن در زمینه طلاق محدود به شرایط خاص است.

جهت مشاوره آنلاین طرح سوال و دریافت سوال در ایمیل خود کلیک کنید


ادامه مطلب

http://rozup.ir/view/2417843/OK.gif

شرایط واگذاری سرپرستی فرزند به مادر

معمولا وابستگی عاطفی مادر و فرزند نسبت به پدران بیشتر است و حساسیت ها و نگرانی های بیشتری در این وجه دارند. در مواقع کشمکش های درونی خانواده و در زندگی زناشویی خود به بیراهه می رسند خصوصا در صورت وجود فرزند یا داخل شدن آن در آینده های نزدیک که مادر در مقابل کار انجام شده قرار گرفته است و چاره ای جز تحمل ناملایمات زندگی زناشویی و چه از لحاظ های دیگر نمی بینند و تمام اینها به خاطر فرزند می باشد خصوصا اگر بدانند هنگام جدایی فرزندشان باید با پدر زندگی کند.

جهت مشاوره آنلاین طرح سوال و دریافت سوال در ایمیل خود کلیک کنید


ادامه مطلب

http://rozup.ir/view/2417843/OK.gif

مطالبی که بایست در قولنامه بدانیم

قولنامه به قراردادی گویند که یک طرف ملزم به انتقال مال غیرمنقول فلان مبلغ زمان تنظیم قرارداد می شود و در صورت پذیرش طرف مقابل به امضاء طرفین می رسد. به نوعی قراردادی مبنی بر شمول ماده 10 ق.م و خارج از ماده 48 ق.ث هم محسوب می گردد. ذینفع به وجه مراجع قضایی در صورت احراز اصالت سند می تواند حکم بر حتمی بودن تعهد و اجرا قرارداد صادر نماید. متن قولنامه ممکن است به نحوی تنظیم شود که طرفین در صورت تخلف علاوه بر وجه الزام هزینه شکایت را طبق قانون بپردازند. در صورت تقاضای خواهان حکم به انجام مفاد معامله و پرداخت وجه تعیین شده ملزم می کند.

 

جهت مشاوره آنلاین طرح سوال و دریافت سوال در ایمیل خود کلیک کنید


ادامه مطلب

http://rozup.ir/view/2417843/OK.gif

اغفال و فریبکاری در نکاح و مجازات آن

در گذشته برخی آمارها سهم آقایان را بیش از خانم‌ها در ارتكاب به فریب در ازدواج نشان می‌داد. اینكه قانونگذار برای رسیدگی به عمل مجرمانه فریب در ازدواج چه مجازاتی تعیین كرده است، موضوعی است كه باید برجسته‌سازی شود تا شاید جنبه پیشگیرانه داشته و از وقوع چنین رفتاری جلوگیری كند.

 

«فریب در ازدواج» در آیینه قانون مجازات اسلامی

قانون برای اشخاص فریب خورده در ازدواج در ابتدا امكان فسخ نكاح از طریق دعوای مدنی را فراهم ساخته است. از منظر قانون كیفری و طبق ماده 647 قانون مجازات اسلامی یكی از شرایط اساسی هر عقدی، قصد طرفین و رضای آنها است. عقد نكاح نیز از این مقوله جدا نبوده و طبق مواد  1062و 1070 قانون مدنی قصد ازدواج و رضای زوجین یكی از شرایط اصلی صحّت عقد نكاح است. در همین راستا و به‌منظور اطمینان از حصول قصد و رضای هر یك از زوجین و با هدف جلوگیری از توسل هر یك از آن‌ها قبل از ازدواج به امور واهی برای فریفتن دیگری، قانونگذار هم برای طرف فریبكار اینگونه ازدواج‌ها مجازات تعیین و هم از نظر مدنی امكان فسخ چنین نكاحی را فراهم كرده است و فرد فریب خورده مخیّر است كه با مراجعه به دادسرای محل وقوع جرم شكایت كیفری كرده یا در دادگاه خانواده ذی‌صلاح تقاضای فسخ نكاح منعقده فی‌مابین را به عمل آورد. همچنین فریب خورده می‌تواند كه هم از طریق كیفری اقدام كند و هم از طریق مدنی و هیچ‌گونه منع قانونی در این خصوص وجود ندارد.

جهت مشاوره آنلاین طرح سوال و دریافت سوال در ایمیل خود کلیک کنید


ادامه مطلب

http://rozup.ir/view/2417843/OK.gif

وکیل تجهیزات ماهواره مشهد

قانون ممنوعیت تجهیزات ماهواره ای,خرید تجهیزات اینترنت ماهواره ای,تجهیزات لازم برای اینترنت ماهواره ای,فروش تجهیزات اینترنت ماهواره ای,قیمت تجهیزات ماهواره,جدیدترین تجهیزات ماهواره,فروشگاه تجهیزات ماهواره,فروش تجهيزات ماهواره,فروش تجهیزات ماهواره در تهران,فروش تجهیزات ماهواره در مشهد,فروش تجهیزات ماهواره شیراز,خرید تجهیزات ماهواره در اصفهان,فروش تجهیزات ماهواره اصفهان,فروش رسیور و تجهیزات ماهوارهتجهیزات ماهواره,تجهیزات ماهواره مرکزی,تجهیزات ماهواره ای,تجهيزات ماهواره,تجهیزات ماهواره جدید,تجهیزات ماهواره فروش,فروش تجهیزات ماهواره در شیراز,فروش تجهیزات ماهواره در اصفهان,فروش تجهیزات ماهواره با قیمت استثنایی,رسيور وتجهيزات ماهواره,فروش تجهیزات ماهواره مرکزی,قیمت تجهیزات ماهواره مرکزی,تجهیزات آنتن مرکزی ماهواره,تجهیزات اینترنت ماهواره ای,فروش تجهیزات ماهواره ای,تجهیزات اینترنت ماهواره ای دوطرفه,قیمت تجهیزات ماهواره ای,فروشگاه تجهیزات ماهواره ای

جهت مشاوره حقوقی با وکیل در زمینه جرایم تجهیزات ماهواری با شماره زیر تماس بگیرید

09156948002

جهت مشاوره آنلاین طرح سوال و دریافت سوال در ایمیل خود کلیک کنید

http://rozup.ir/view/2417843/OK.gif

وکیل قتل در مشهد + مشاوره تلفنی رایگان

یک موضوع خیلی پیچیده در سطح بین المللی که همیشه مطرح می باشد عنوان  قتل و مجازات آن است. در بسیاری از کشورها به خصوص کشورهای غربی جز در مواقع محدود و به دلایلی خاص مثل مخالفت احزاب و ادیان مختلف و یا سیاست های مملکتی مجازات تحت عنوان اعدام وجود ندارد در همین حین در خیلی از کشورها مجازات اعدام یک امر عادی می باشد و به دلایل و به جرم های متعدد افراد محکوم به اعدام می‌شوند.
یکی از مسائل و مشکلات نظری و عملی سیاستمداران کشورهای غربی را مقابل بسیاری از کشور های دیگر قرار داده است و باعث تباین روش های اجتماعی می شود درخواست اجرای روش های مکتب لیبرالیسم از طرف کشورها و سیاستمداران غربی به دیگر کشورها است سیاستمداران هر دو جبهه نوع مجازات در کشورهای مقابل را زیر ذره بین می برند سیاستمداران و فعالان حوزه حقوق بشر در کشورهای غرب بیشتر از دیدگاه لیبرالیستی به این جرم و جایگاه آن نگاه می‌کنند اما سیاستمداران و صاحب قدرت ها در جبهه مقابل آنها بیشتر نگرش گذشته و به نوعی سنتی به این جرم و جایگاه حقوقی آن انداخته اند

جهت مشاوره آنلاین طرح سوال و دریافت سوال در ایمیل خود کلیک کنید


ادامه مطلب

http://rozup.ir/view/2417843/OK.gif


وکلایی که از کانون وکلای دادگستری پروانه اخذ می‌کنند بدواً به‌صورت ۲ سال کار آموزی دوره را طی می‌کنند و می‌توانند ذیر نظر وکیل سپرست نسبت به دفاع از حقوق موکل اقدام کنند و پس از طی 2 سال و همچنین تأیید صلاحیت علمی و گزینش‌های مربوطه موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شوند. لذا شهروندانی که حق انتخاب وکیل را دارند بدواً باید اطلاع کامل از پایه وکیل داشته باشند و بر حسب موضوع که آیا کارآموز وکالت یا وکیل، پایه دوم یا اول باشد اقدام کنند. توجه به پایه وکیل درابتدا می‌تواند یکی از مهم‌ترین عوامل انتخاب وکیل باشد. در بعضی موارد اشخاصی که نیاز به وکیل دارند بدون تشخیص این امر اقدام به انتخاب وکیل می‌کنند و بعد از بروز مشکل متوجه می‌شوند که وکیل انتخابی آن‌ها کارآموز پایه 2 بوده و در صلاحیت دفاع از حقوق وی نمی‌توانسته باشد. بنابراین شهروندان باید با توجه به موضوع و مشکلات خود، برای انتخاب وکیل اصلح دقت نظر کافی را لحاظ کنند.

 


وکلای پایه 2 فقط حق شرکت در محاکم کیفری که به جرم‌های تعزیری مستوجب حبس کمتراز ۱۰ سال و شلاق و جزای نقدی و اقدامات تامینی منتج می‌شود را دارند و در محاکم حقوقی نیز چنانچه بازخواسته کمتر از ۵۰۰میلیون ریال باشد و یا خواسته غیر مالی مگر در دعاوی مربوط به اختلافات در اصل نکاح، اصل طلاق، اثبات و نفی نسب باشد، می‌توانند از حقوق موکل خود دفاع کنند اما وکیل پایه یک دادگستری حق شرکت در تمامی محاکم اعم از حقوقی و کیفری و.. را دارند.

 

جهت مشاوره آنلاین طرح سوال و دریافت سوال در ایمیل خود کلیک کنید

http://rozup.ir/view/2417843/OK.gif

,جاسوسی دختر ,جاسوسی دختر برای انگلیس,جاسوسی,جاسوسی اسنپ,جاسوسی آیفون,جاسوسی ,جاسوسی تلگرام,جاسوسی ,جاسوسی اندروید,جاسوسی ناز,جاسوسی اصفهانی,جاسوسي آيفون,برنامه جاسوسی آیفون,ابزار جاسوسی آیفون,جاسوسی با آیفون,جاسوسی در آیفون,نرم افزار جاسوسی آیفون,نرم افزارهای جاسوسی آیفون,جاسوسی در گوشی آیفون,جاسوس آیفون,جاسوسی تلگرام دیگران,جاسوسي تلگرام,جاسوسی تلگرام فارسی,جاسوسی تلگرام برنامه,جاسوسی تلگرام رایگان,جاسوسی تلگرام همسر,جاسوسی تلگرام دانلود,جاسوس تلگرام,تلگرام جاسوسی است,جاسوسی اندروید رایگان,جاسوسی اندروید دانلود,جاسوسی اندروید دانلود رایگان,جاسوسی اندروید آشیانه,جاسوس اندروید,اندروید جاسوسی اس ام اس,دوربین جاسوسی اندروید,جاسوسی موبایل اندروید,جاسوسی در اندروید

همه چیز درباره جاسوسی و مجازاتش

طریقه برخورد کشورها با جاسوسان متفاوت است گاهی جاسوس ،به دلیل برخورداری از مصونیت دیپلماتیک ،عنصر نا مطلوب اعلام و اخراج می شود و گاهی وی دستگیر و بلافاصله مجازات می شود و گاهی نیز با دادن اطلاعات غلط به او سعی در گمراه کردن کشور مورد نظر می شود. برخی از کشورها نیز سعی می کنند جاسوس را ، به جای مجازات کردن ، به یک جاسوس دئ جانبه تبدیل نمایند و از او بخواهند که به آنها اطلاعات بدهد و در مقابل ، برای لو نرفتن او ، گاهی اطلاعات به اصطلاح سوخته ای را نیز جهت ارائه به کشور دیگر در اختیار وی می گذارند. بدین ترتیب در حالی که کشور اول این فرد راجاسوس خود می داند وی در واقع برای کشور دوم جاسوسی می کند. هارولد نیکلسون ، استادی که در آموزشگاه تربیت جاسوس برای سازمان سیا روشهای جاسوسی تدریس می کرد ، را می توان از جمله این افراد دانست . ماموران سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا ( سیا ) نصب دوربینهای مخفی در دفتر کار نیکلسون متوجه شده بود که وی با دستگاه مخصوصی از اسناد محرمانه در زیر میزش عکسبرداری می کند. در جریان تحقیق روشن شد که وی هنگام انجام ماموریت در مالزی به دام جاسوسان روسیه افتاده و جاسوس آنان شده است . حسابهای بانکی نیکلسون نشان داد که ۱۲۰ هزار دلار در چند بار از خارج برای او واریز شده است . وی هنگامی که برای دادن اطلاعات بیشتر به روسها عازم سوئیس بود در فرودگاه دستگیر شد . در کیف دستی او اسامی شاگردانش ، که جاسوسان آینده سیا می شوند ، به دست آمد. روسها از نیلکسون خواسته بودند که تنها جاسوسان و کارگزاران حال و آینده آمریکا را در روسیه معرفی کند تا مراقبشان باشند.

جهت مشاوره آنلاین طرح سوال و دریافت سوال در ایمیل خود کلیک کنید


ادامه مطلب

درباره ما

اخذ مشاوره حقوقی حضوری،تلفنی با وکیل در مشهد
«اخذ مشاوره حقوقی رایگان در کلیه امور ذیل با وکیل در مشهد:» *کلیه امور حقوقی با وکیل در مشهد *کلیه امور کیفری با وکیل در مشهد *چک و سفته و برات با وکیل در مشهد و امور مربوطه نظیر: توقیف اموال در مشهد،جلب در مشهد،واخواست توسط وکیل در مشهد و... *کلیه امور مربوط به ثبت انواع شرکت ها با وکیل در مشهد *تنظیم اساس نامه شرکت با وکیل در مشهد و... *اختلافات مربوط به کمیسیون های تخصصی شهرداری با وکیل در مشهد و استانداری توسط وکیل در مشهد و... *کمیسون ماده100،ماده99،ماده 12 و... *انعقاد و ثبت قرارداد توسط با بهترین وکیل در مشهد با اشخاص حقیقی و حقوقی *امور مربوط به املاک و شهرداری با بهترین وکیل در مشهد(بصورت تخصصی) * نفقه با وکیل خوب در مشهد و تمکین با وکیل خوب در مشهد و امور مربوط به جهیزیه و توقیف اموال با وکیل در مشهد *امور خانواده با وکیل در مشهد و مشاوره تخصصی در این امور *جبران خسارت و ممنوع الخروج از کشور *قیمومت با وکیل خوب در مشهد،حضانت فرزند با وکیل در مشهد،سرپرستی با وکیل در مشهد،ثبت احوال با وکیل خوب در مشهد *تهدید با وکیل در مشهد، ادم ربایی و توهین و فحاشی با وکیل در مشهد *کلاهبرداری با وکیل خوب در مشهد،جرایم اینترنتی و سایبری با وکیل در مشهد *روابط استیجاری بین موجر و مستاجر با وکیل در مشهد *دعاوی خلع ید و رفع تصرف عدوانی با وکیل در مشهد *سرقت،لواط،شرب خبر،قلب سکه با وکیل در مشهد *قتل عمد و غیر عمد و خطایی با وکیل در مشهد *اداره ثبت اسناد و املاک با وکیل خوب در مشهد *دیه توسط بهترین وکیل در مشهد *صلح با وکیل در مشهد *وکیل در مشهد و اخذ مشاوره حقوقی رایگان تلفنی *وکیل تمامی پرونده های حقوقی *وکیل پرونده های دادگاه انقلاب و دیوان عالی کشور *وکیل دادگاه های عمومی و تجدید نظر و دیوان عدالت اداری *وکیل دعاوی مالی و اداری در مشهد *وکیل شرکت ها در مشهد   «««مدیریت سایت»»»

نظرسنجی

به نظر شما علت ایجاد مشکلات در چیست؟